tynki elewacyjne, projektowanie wnętrz kielce, wyposażenie wnętrz kielce, aranżacja wnętrz kielce

OSIEDLE "Symfonia"

 

          Obecnie wdrażamy nowy rodzaj działalności (Investment Pabis Daniel Spółka Komandytowa) polegającej na budowie i sprzedaży ekskluzywnych domów jednorodzinnych.

          Nasza praktyka w zakresie projektowania wnętrz uświadomiła nam pewne zaniedbanie na rynku nieruchomości w naszym województwie.

Otóż na etapie planowania osiedli domów jednorodzinnych brakuje jednej spójnej koncepcji, która zapewniłaby harmonijny, zgodny z jedną koncepcją wygląd tych osiedli. W odpowiedzi na te braki zaprojektowaliśmy osiedle domów jednorodzinnych "Symfonia" w miejscowości Jęgrzna (gmina Łączna, województwo świętokrzyskie, 15 km od Kielc).

W trosce o estetyczny wygląd osiedla "Symfonia" postanowiliśmy z góry narzucić ostateczny wygląd wszystkich przestrzeni wokół domów:

Nasza oferta obejmuje sprzedaż domów w stanie surowym zamkniętym + dodatkowo w standardzie oferujemy elewacje, ogrodzenia, kostkę brukową - czyli przestrzeń wokół domu zagospodarowaną kompleksowo według estetycznych założeń.

         Stan surowy zamknięty wewnątrz domów w standardzie ułatwi ewentualne skorzystanie przez Państwa z usług architekta wnętrz, który indywidualnie zaprojektuje rozkład ścian działowych, oraz dostosuje do koncepcji aranżacji wnętrz wyrys przyłączy elektrycznych i hydraulicznych.

         Osiedle "Symfonia" docelowo ma składać się z 11 domów. Całość będzie ogrodzona i monitorowana.

        

ZAPRASZAMY

© Copyright 2009 by Pabis Studio. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Domy jednorodzinne oraz domy na sprzedaż Kielce Osiedle Symfonia

Realizacja: Mass Internet